Vėl turime mažai dulkančio bentonitinio kraiko!

Gerbiami mūsų klientai, Superkatės parduotuvėje anksčiau galėjote nusipirkti Lietuvoje fasuojamo mažai dulkančio bentonitinio kraiko. Šis kraikas yra aktualus žmonėms, kuriems įtin svarbi kraiko savybė yra jo skleidžiamos dulkės. Apvalių izoliuotų granulių dėka, kasant ar perpilant šios rūšies kraiką katėms dulkių beveik nekyla.

Plačiau
708 rodyta

Kaip išsirinkti maistą katei ?

Ką valgo jūsų katė?      Kačių maisto pasirinkimas yra labai didelis ir kai kada renkantis ir žvelgiant į gražias spindinčias pakuotes galima pasimesti tarp šimtų skirtingų pasiūlymų, tačiau maistas gali būti labai skirtingas tiek sudėtimi tiek kokybe.     Pasidalinsime, kaip mes renkames kačių maistą.  Kokios yra jo rūšys, klasės. Kas geriau - konservai ar sausas maistas?.. Visa tai surasite bloge

Plačiau
636 rodyta

Kačių povakcininė sarcoma ir Murksės kova

Iš pat pradžių “Superkatės” parduotuvė turėjo būti ne tik parduotuvė bet ir kačių mylėtojų bendruomenė su tinklarasčiu, kuriame būtų ir patarimai, ir aktualios temos, diskusijos su veterinarais ir gyvūnų priegladomis, tačiau tai taip ir liko antraeiliu projektu. Informacijos, istorijų per tiek metų prisikaupė iš tiesų nemažai ir šį kartą norime pasidalinti įrašu apie sarcomą ir vakcinaciją.

Plačiau
462 rodyta
Pamėgta
Prekė įkelta į palyginimą

Tam, kad būtų galima naudotis parduotuvės visomis galimybėmis, reikalingi slapukai. Lesti slapukus?