Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Vee Enterprises/ Purrfect

Daugiau nei 30 metų Vee Enterprises buvo kačių žaislų įnovatoriai, vis pakeldami kačių žaislū kokybės kartelę, kuria vėliau sekė kiti. 1988 m. Debiutavusi „Vee Enterprises“ pristatė pirmąjį interaktyvų kačių žaislą „The PURRfect® Cat Toy“. Kūrybingas dizainas, apimantis judesio ir garso elementus su patvariomis, naminiams gyvūnėliams saugiomis medžiagomis, galinčiomis atlaikyti agresyviausią kačių žaidimą, pakelti gamybos standartus, pelnęsž „Cat Fancy Grand Award“ apdovanojimą: 1992 m. geriausio naujo gaminio katėms apdovanojimą.

 

1990 m. „Vee Enterprises“ sustiprino savo reputaciją su naujais kokybiškais amerikietiškų kačių žaislais, pristatydama „PURRfect® Feather Cat Toy“. Šis ilgas interaktyvus katės žaislas su lazdele leido išsiskirti Vee nuo konkurentų, naudodami natūralias plunksnas ir minkštas lanksčias jungtis be jokių metalinių gabalėlių – apsaugodamas kates nuo kenksmingų medžiagų ir pavojingų metalinių dalių, kurios tapo įprastais kačių žaislų daiktų elementais. „Cat Fancy“, „Veterinarias“, „Chicagoland Tails“ ir kt. pasipylė atsiliepimai, giriantys jo patvarumą ir veikimą. „Vee Enterprises“ pastebėjo, kad jų novatoriškas mąstymas ir atkaklus savo gamybos žaislų kokybės siekis, užsitarnavo gerbiamą vietą kiekvieno katės savininko namuose.

 

Perkeldama savo filosofiją ir etiką į kitas naminių gyvūnėlių pramonės sritis, „Vee Enterprises“ pradėjo gaminti ir platinti kitus unikalius aukščiausios klasės produktus gyvūnams, skirtus savo žaislų naudotojams. 1992 m. Vee ambicingai žerngė į žaislų šunims sferą. Žaislas „Chase 'N Pull Dog Dog“ pademonstravo Vee universalumą ir gebėjimą daryti įtaką, nesvarbu, kur jie deda pastangas. Prie tvirtos virvės ir lazdelės pritvirtintas dirbtinio kailio cypiantis žaislas pasirodė atlaikantis stipriausius šuns nasrus, tačiau vis tiek patraukė geriausio žmogaus draugo dėmesį. Tiesą sakant, jis pasirodė esąs palankus ir patvarus žaidimo žaislas tarp tigrų!

 

Dabar, jau daugiau nei 30 metų gamindama kokybiškus produktus ir žaislus, „Vee Enterprises“ ir toliau kuria naujus, patrauklius ir novatoriškus produktus, išlaikydama aukščiausios kokybės reputaciją.

      Superkatė pristato jums plunksnų katėms liniją „PURRfect®“ Apsilankykite Vee enterprises gaminių galerijoje ir sužinokite, kokių naujų įkvėpimų laukia jūsų augintiniai!

Rodoma 1-8 iš 8
Pamėgta
Prekė įkelta į palyginimą

Tam, kad būtų galima naudotis parduotuvės visomis galimybėmis, reikalingi slapukai. Leisti slapukus?