Vėl turime mažai dulkančio bentonitinio kraiko!

Gerbiami mūsų klientai, Superkatės parduotuvėje anksčiau galėjote nusipirkti Lietuvoje fasuojamo mažai dulkančio bentonitinio kraiko. Šis kraikas yra aktualus žmonėms, kuriems įtin svarbi kraiko savybė yra jo skleidžiamos dulkės. Apvalių izoliuotų granulių dėka, kasant ar perpilant šios rūšies kraiką katėms dulkių beveik nekyla.

Plačiau
1489 rodyta

Pasiteisinę daiktai katėms. 1 Dalis. Kačių fontanėliai

  Per tiek metų esame išbandę labai daug prekių katėms ir  galime pasidalinti kas labiausiai pasiteisino gyvenant su keturiomis katėmis. Čia aprašysime po vieną. Pirmas dar nevisiems pažįstamas daktas -  automatinis kačių fontanėlis.

Plačiau
844 rodyta

Kaip išsirinkti maistą katei ?

Ką valgo jūsų katė?     Kačių maisto pasirinkimas yra labai didelis ir kai kada renkantis ir žvelgiant į gražias spindinčias pakuotes galima pasimesti tarp šimtų skirtingų pasiūlymų, tačiau maistas gali būti labai skirtingas tiek sudėtimi tiek kokybe.     Pasidalinsime, kaip mes renkames kačių maistą.  Kokios yra jo rūšys, klasės. Kas geriau - konservai ar sausas maistas?.. Visa tai surasite bloge

Plačiau
2601 rodyta

Kačių povakcininė sarcoma ir Murksės kova

Iš pat pradžių “Superkatės” parduotuvė turėjo būti ne tik parduotuvė bet ir kačių mylėtojų bendruomenė su tinklarasčiu, kuriame būtų ir patarimai, ir aktualios temos, diskusijos su veterinarais ir gyvūnų priegladomis, tačiau tai taip ir liko antraeiliu projektu. Informacijos, istorijų per tiek metų prisikaupė iš tiesų nemažai ir šį kartą norime pasidalinti įrašu apie sarcomą ir vakcinaciją.

Plačiau
1533 rodyta
Pamėgta
Prekė įkelta į palyginimą

Tam, kad būtų galima naudotis parduotuvės visomis galimybėmis, reikalingi slapukai. Leisti slapukus?