Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Quattro

Quattro lietuviškas prekės ženklas. Maistas gaminamas tik iš lietuvoje užaugintų maisto produktų.

Apie Quattro: 

Esame sukaupę daugiau nei 30-ties metų patirtį gyvūnams skirto maisto gamyboje. Mūsų ilgametė patirtis ir unikali kiekvieną procesą apimanti gamybos grandinė leidžia pasiūlyti aukščiausios kokybės produktus, specialiai subalansuotus Jūsų mylimiems keturkojams augintiniams.

Kiekvienam savo augintinį mylinčiam šeimininkui svarbu, kad jo keturkojis būtų sveikas ir laimingas, o tai neabejotinai priklauso nuo jo mitybos. Produktų gamyba atsakingai rūpinasi mūsų ekspertai ir visa komanda, kasdien dirbanti vardan to, kad Jūsų augintiniams galėtų pasiūlyti aukščiausios kokybės maistą, kuris ne tik jiems patiktų dėl savo išskirtinio skonio, bet ir būtų sveikesnis pasirinkimas, prisidedantis prie jų kasdienės tinkamos priežiūros. 

Turime nuosavą gamyklą, kurią reguliariai atnaujiname, diegiame modernias technologijas, leidžiančias pasiūlyti naujausias tendencijas atitinkančius produktus. Patys atsakingai rūpinamės kiekvienu ingredientu. Atsakome už kiekvieną gamybos procesą nuo žaliavos iki pagaminto produkto pristatymo į prekybos vietas. 

Mūsų vystoma unikali gamybos grandinė „nuo lauko iki stalo“ užtikrina kiekvieno gamybos proceso atsekamumą ir kontrolę, tai mums padeda garantuoti aukščiausią gaminamų produktų kokybę. 

Suburta naujų produktų kūrimo komanda rūpinasi, kad Jūsų augintiniai turėtų platų jų mėgstamų produktų pasirinkimą. Siekiame pasiūlyti išskirtinius produktus, kurių pagrindas – natūralūs skoniai, išlaikantys savo maistines vertes.

Siūlome Jūsų augintiniams subalansuotų aukščiausios kokybės „Quattro“ produktų liniją.  Mūsų tikslas – aukščiausios kokybės, ne tik gero skonio, bet ir sveiki, specialiai pagal Jūsų augintinių poreikius subalansuoti produktai. 

„Quattro“ – tai daugiau nei tik geras skonis.
Mažiau
Rodoma 1-5 iš 5
Pamėgta
Prekė įkelta į palyginimą

Tam, kad būtų galima naudotis parduotuvės visomis galimybėmis, reikalingi slapukai. Leisti slapukus?