Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Club4Paws

CLUB 4 PAWS — DAUGIAU NEI MAISTAS

   Club4Paws tai visavertis, subalansuotas premium klasės maistas katėms ir šunims. Sausų ir drėgnų racionų receptūras sukūrė autoritetingi tarptautiniai ekspertai naminių gyvūnų maitinimo srityje Ukrainos veterinarų priežiūroje. Mes siūlome drėgnų, sausų racionų ir gardumynų katėms ir šunims asortimentą.

Visi racionai yra subalansuoti: jų sudėtyje yra mėsos ingredientai Nr. 1, jie praturtinti Omega-3 ir Omega-6 kompleksu, sudėtyje yra visi būtini vitaminai ir mineralai, taip pat atsižvelgiama į ypatingus gyvūnų organizmo poreikius. Mūsų produktus sujungia unikali formulę “INTEGRAMIX"- tai yra 4 ingredientai iš keturių pasaulio pusių, kurie padeda palaikyti naminių gyvūnų sveikatą.

 Prekės ženklas aktyviai palaiko ir realizuoja švietimo programas ir socialines iniciatyvas, vystant Ukrainoje žmonių su gyvūnais sambūvio kultūrą.  įmonės rūpinimasis naminiais gyvūnais ir meilė jiems neapsiriboja tik tinkama mityba. 

"Esame įsitikinę, kad geram gyvenimui naminiams gyvūnams reikia daugiau nei tik maisto. jiems reikia mūsų dėmesio, bendravimo, meilės ir gerumo. Tikime, kad mūsų misija yra leisti žmonėms būti tokiais gerais gyvūnams, kiek tai yra galima. Tai yra mūsų kelias, kad šis pasaulis taptų geresniu"

Visas CLUB 4 PAWS pašarų receptūras sukūrė KORMOTECH bendrovės specialistai kartu su JAV ir Lenkijos ekspertais: PETFOOD WORLDWIDE DEVELOPMENT (USA) ir PETFOOD SPECIALITIES (Poland), Ukrainos veterinarų priežiūroje.

Mes kontroliuojame kokybę ir produkto mitybos savybes išsaugojimą visuose jos gamybos etapuose. Iki patekimo į rinką momento kiekvienas produktas yra išbandomas ir patvirtintas autoritetintų pramonės ekspertų.
Mažiau
Rodoma 1-24 iš 56
Pamėgta
Prekė įkelta į palyginimą

Tam, kad būtų galima naudotis parduotuvės visomis galimybėmis, reikalingi slapukai. Leisti slapukus?