Kodėl verta turėti išmanius maitinimo pagalbininkus?

Pasirūpinsite savo augintiniu iš bet kurio pasaulio kampelio. Neretai planuodami atostogas susiduriame su klausimu, kaip pamaitinsime savo kates kol mūsų nebus namuose. Palikus gausias atsargas, vienatvėje likę gyvūnai paprastai per itin trumpą laiką suvalgo viską kiekį, persivalgo ir likusį laiką lieka alkani. Gerai, jei pavyksta įkalbinti draugą ar giminaitį pasirūpinti augintinių išvykos metu. Tačiau ne visada pavyksta susiderinti laiką. Viena iš išeičių taip pat gali būti ir gyvūnų viešbutis, tačiau katės labai prieraišios savo vietai, tad kelionė bei gyvenimas viešbutyje joms paprastai sukelia labai daug streso. Taip pat skelbimuose yra siūlomos globos paslaugos, bet jos taip pat reikalauja derinimosi, pasitikėjimo ir žinoma pačio gyvūno drąsos. Vienas iš būdų išspręsti šią problemą yra išmaniosios šėryklos ir kačių fontanėliai. Šiose priemonėse paprastai telpa pakankamai maisto ir vandens net kelioms savaitėms. Dauguma jų galima valdyti telefono aplikacijos pagalba. Maistas išduodamas pagal grafiką, tad gyvūnai visad bus pamaitinti ir pagirdyti, kai kurios priemonės netgi turi įmontuotas kameras ir mikrofonus, kurių pagalba galėsite bendrauti ir palaikyti ryšį su savo augintiniu.

Galite reguliuoti savo augintinio maitinimosi rėžimą

Dauguma augintinių maitinasi pagal savo organizmo poreikį ir patys pasirenka kiek ir kuriuo metu reikia užkąsti, tačiau namuose gyvenantiems ir nedaug judantiems, taip pat sterilizuotiems šis savaiminis reguliavimas kai kada išsiderina. Pradėjus kauptis antsvoriui netrūksta atsirasti ir su tuo susijusios sveikatos problemos. Maistą normuoti galime ir patys, tačiau jei namuose būname tik rytais ir vakarais – savaime duodame didesnius maisto kiekius ir taip apsunkiname jo virškinimą. Išmanių šėryklų bei fontanėlių pagalba net nebūdami namuose galite duoti skirtingų dydžių porcijas, pasirinktu dažniu ir laiku. Taip pilnai reguliuodami ir ugdydami savo augintinio maitinimosi įpročius. O taip pat galėsite nustebinti savo augintinį netikėtu siurprizu – papildoma gardžia porcija.

Paskatinsite katę lakti daugiau ir sveikesnio vandens

Katės mėgsta užkąsti, tačiau nereta pritingi atsigerti. Dažna katė nesuvartoja pakankamai skysčių per dieną, kas lėtina jos medžiagų apykaitą ir kai kada gali tapti šlapimo trakto ligų priežastimi. Tekantis kačių fontanėlio vanduo netik paskatins jūsų katę gerti pakankamai vandens, tačiau filtravimo dėka geriamas vanduo bus švaresnis ir sveikesnis.

Susijusios prekės

Pamėgta
Prekė įkelta į palyginimą

Tam, kad būtų galima naudotis parduotuvės visomis galimybėmis, reikalingi slapukai. Leisti slapukus?