TOFU kraikas. Ką verta žinoti?

 Kas yra Tofu kraikas?

    Tofu kraikas pagamintas iš žirnių arba sojos pupelių lastelienos (iš to ir kilo kraiko pavadinimas), kuri jos nepanaudojus kraikui įprastai virstų kompostu žemėje. Tai vienas iš taupiausiai besinaudojančių, lengviausiai prižiūrimų, ir gerai skysčius sugeriančių kraikų rūšių. Kaip ir kitus ekologiškus augalinio pagrindo kraikus – šį galima šalinti tiesiai į tualetą. 

 

Kodėl kačių augintojai vis dažniau renkasi Tofu?

    Visų pirma dėl to, kad jis efektyvus. Jis pajėgus sugerti keturgubai didesnį skysčio tūrį, nei jo paties vos per kelias sekundes. Kuo greičiau sugeriamas skystis, tuo greičiau dingsta ir blogas kvapas. Taip pat, greitas sugėrimas, tai ta kraiko savybė, kuri neleidžia sušokusiam kraikui prilipti prie tualeto dugno, kas priešingu atveju apsunkina valymą ir priežiūrą.  Dėka didelio sugeriamumo koeficiento, to pačio kraiko kiekio užtenka ilgesniam naudojimui.

    Renkantis kraiką dar viena svarbi savybė yra jo išsinešiojimas. Iš klientų dažnai girdime, kad bentonitinių, ekologiškų medžio drožlių ir daugumos kitų kraikų granulės yra linkę prikibti prie katės pėdučių ir išsinešioti po patalpas. Tofu kraiko granulės yra lygaus paviršiaus, ir pakankamo svorio, tad absoliuti dauguma jų lieka joms skirtoje vietoje.

    Granulės tvirtai sušoka, užtikrindamos, kad visas panaudotas kraikas būtų pašalintas iš katės tualeto, tačiau yra pakankamai mažos, kad lengvai atsisijotų geroji jų dalis.

Ar tofu kraikas geresnis už kitas rūšis?

   Tofu kraikas nuo jo atsiradimo rinkoje įgauna vis didesnį populiarumą tarp kačių mylėtojų.  Jį išbando vis daugiau žmonių, taip pat ir gyvūnų prieglaudos ir veislynai, kur vienoje vietoje vienu metu būna įtin daug kačių. Jie nuolat ieško sprendimų kaip užtikrinti savo augintinių komfortą ir kuo didesnę švarą patalpose ir  panašu, kad tofu kraikas dėl savo savybių pasitarnauja kaip vienas iš geriausių sprendimų. Būtent todėl mūsų lentynose ir atsirado ši nauja kraiko rūšis.

 

 Tausokime planetą

   Norėdami tausoti aplinką tiek vartotojai tiek gamintojai ir pardavėjai nuolat ieško produktų, kurie darytų kuo mažesnį poveikį aplinkai.

    Galvojant apie ekologiją ir kraiką dažnai iškyla klausimas: Juk visos kraiko rūšys iš esmės yra natūralios kilmės, tai kodėl tik tam tikri vadinami ekologiškais?

    Terminas „Ekologiškas“  kalbant apie kačių kraiką reiškia, kad jis patekęs į aplinką pakankamai greitai suyra, todėl yra netik ekologiškas tačiau ir tvarus produktas. Taigi pašalinus tokį kraiką iš katės tualeto vienu ar kitu būdu, jis neformuoja naujų savartyno kalnų, o  kompostuojasi ir tampa trąša naujiems augalams. Argi ne malonu žinoti, kad vartodami nepaliekame jokio pėdsako?

 

Pamirškite dulkes ir alergijas

 

Tofu kraikas gaminamas iš žirnių arba sojos lastelienos yra saugesnis pasirinkimas jūsų katei. Šio tipo kraikas yra visiškai nedulkantis, todėl nedirgins nei katės nei jos šeimininko kvėpavimo takų ir puikiai tiks katėms, kurios netoleruoja bentoninintių ar silikagelio kraikų, ar serga  kvėpavimo takų ligomis.

Kaip išsirinkti geriausią Tofu kraiką?

    Rinkoje galima rasti įvairių kvapų bei bekvapių Tofu kraiko rūšių, tai pat kaip ir skirtingų granulių dydžių.

Kvapai dažnu atveju suteikia aplinkai papildomos gaivos o taip pat užmaskuoja nežymius nepageidaujamus tualeto kvapo likučius.

   Kalbant apie granulių dydį  - smulkios granulės dažnu atveju lemia taupesnį produkto naudojimą, tad rinkdamiesi naują kraiką atsižvelkitye ir į granulių dydį. Catit Go Natural kraiko granulės yra 1-1,5 mm storio, tad vienos pakuotės vienai katei gali užtekti iki 2 menėsių naudojimo, patogi kartoninė pakuotė ir įsigyti galima Superkatės elektroninėje parduotuvėje: https://superkate.lt/kraikas-katems/ekologiskas-susokantis-tofu-kraikas/

Pamėgta
Prekė įkelta į palyginimą

Tam, kad būtų galima naudotis parduotuvės visomis galimybėmis, reikalingi slapukai. Lesti slapukus?