Tofu kraikas

Tofu kraikas katėms – nauja ir inovatyvi kraiko katėms rūšis. Pagrindą sudaro 100% žirnių lasteliena. Tofu kačių kraikas greitai sugeria drėgmę ir neutralizuoja nemalonius kvapus bei yra švelnus ir malonus  pėdutėms. 

Kraikas sulipma į tvirtus gabalėlius, yra natūralaus pagrindo ir skaidus vandenyje, tad ji galima saugiai mesti į unitazą. Smulkios 2 mm granulės kačių šlapimą gali sugerti net per 1,5 sekundės, todėl skystis neprateka iki tualeto dugno, neprilimpa ten taip užkirsdamas kelią bakterijų dauginimuisi. Kraikas visiškai nedulkantis, tvarus ekologiškas ir draugiškas aplinkai. Kraikas yra biologiškai skaidus, todėl jį galima kompostuoti ir naudoti kaip natūralią trąšą.

Rodoma 1-18 iš 18

Vis dažniau girdite apie naują kraiko rūšį – Tofu, tačiau dar neišbandėte ir turite abejonių? Štai ką verta žinoti!

Kas yra Tofu kraikas?

Tofu kraikas pagamintas iš žirnių arba sojos pupelių ląstelienos (iš to ir kilo kraiko pavadinimas), kuri jos nepanaudojus kraikui įprastai virstų kompostu žemėje. Tai vienas iš taupiausiai besinaudojančių, lengviausiai prižiūrimų, ir gerai skysčius sugeriančių kraikų rūšių. Tofu kraikas  yra natūralus, ekologiškas, gamtai draugiškas produktas, ir jį galima šalinti tiesiai į tualetą.

Kodėl kačių augintojai vis dažniau renkasi Tofu?

Visų pirma dėl to, kad natūralus tofu kraikas yra efektyvus. Jis pajėgus sugerti keturgubai didesnį skysčio tūrį, nei jo paties vos per kelias sekundes. Kuo greičiau sugeriamas skystis, tuo greičiau dingsta ir blogas kvapas. Taip pat, greitas sugėrimas, tai ta kraiko savybė, kuri neleidžia sušokusiam kraikui prilipti prie tualeto dugno, kas priešingu atveju apsunkina valymą ir priežiūrą. Dėka didelio sugeriamumo koeficiento, to pačio kraiko kiekio užtenka ilgesniam naudojimui.

Renkantis kraiką dar viena svarbi savybė yra jo išsinešiojimas. Iš klientų dažnai girdime, kad bentonitinių, ekologiškų medžio drožlių ir daugumos kitų kraikų granulės yra linkę prikibti prie katės pėdučių ir išsinešioti po patalpas. Tofu kraiko granulės yra lygaus paviršiaus, ir pakankamo svorio, tad absoliuti dauguma jų lieka joms skirtoje vietoje.

Granulės tvirtai sušoka, užtikrindamos, kad visas panaudotas kraikas būtų pašalintas iš katės tualeto, tačiau yra pakankamai mažos, kad lengvai atsisijotų geroji jų dalis.

Tofu kraiko kaina daugeliu atvejų panaši į kitas ekologiško kraiko rūšis. Nors iš pirmo žvilgsnio jis gali pasirodyti brangesnis nei kiti, tačiau dėl jo savybių jo sunaudojama mažiau nei kitų kraiko rūšių.

„Tofu kraikas akcija“ frazę internete sutiksime gan dažnai, - juk tai pati populiariausia kačių higienos prekė, todėl ir įvairių pasiūlymų nemažai, tad rasti tofu kraiką gera kaina nesukels didesnių rūpesčių.

Ar tofu kraikas geresnis už kitas rūšis?

Tofu kraikas nuo jo atsiradimo rinkoje įgauna vis didesnį populiarumą tarp kačių mylėtojų, apie tai byloja geriausi klientų atsiliepimai.  Jį išbando vis daugiau žmonių, taip pat ir gyvūnų prieglaudos ir veislynai, kur vienoje vietoje vienu metu būna itin daug kačių. Jie nuolat ieško sprendimų kaip užtikrinti savo augintinių komfortą ir kuo didesnę švarą patalpose ir  panašu, kad tofu kraikas dėl savo savybių pasitarnauja kaip vienas iš geriausių sprendimų. Būtent todėl mūsų lentynose ir atsirado ši nauja kraiko rūšis.

Tausokime planetą

Norėdami tausoti aplinką tiek vartotojai, tiek gamintojai ir pardavėjai nuolat ieško produkto, kuris darytų kuo mažesnį poveikį aplinkai, būtų natūralus. Galvojant apie ekologiją ir kraiką dažnai iškyla klausimas: Juk visos kraiko rūšys iš esmės yra natūralios kilmės, tai kodėl tik tam tikri vadinami ekologiškais?

Terminas „Ekologiškas“  kalbant apie kačių kraiką reiškia, kad jis patekęs į aplinką pakankamai greitai suyra, todėl yra ne tik ekologiškas, tačiau ir tvarus produktas. Taigi, pašalinus tokį kraiką iš katės tualeto vienu ar kitu būdu, jis neformuoja naujų sąvartyno kalnų, o  kompostuojasi ir tampa trąša naujiems augalams. Argi ne malonu žinoti, kad vartodami nepaliekame jokio pėdsako?

Pamirškite dulkes ir alergijas

Tofu kraikas katėms gaminamas iš žirnių arba sojos ląstelienos yra saugesnis pasirinkimas jūsų katei. Šio tipo kraikas yra visiškai nedulkantis, todėl nedirgins nei katės nei jos šeimininko kvėpavimo takų ir puikiai tiks katėms, kurios netoleruoja bentonitinių ar silikagelio kraikų, ar serga  kvėpavimo takų ligomis.

Kaip išsirinkti geriausią Tofu kraiką?

Rinkoje galima rasti įvairių kvapų bei bekvapių Tofu kraiko rūšių, tai pat kaip ir skirtingų granulių dydžių. Kvapai dažnu atveju suteikia aplinkai papildomos gaivos, o taip pat užmaskuoja nežymius nepageidaujamus tualeto kvapo likučius.

Kalbant apie granulių dydį  - smulkios granulės dažnu atveju lemia taupesnį produkto naudojimą, tad rinkdamiesi naują kraiką atsižvelkite ir į granulių dydį. Catit Go Natural tofu kraiko granulės yra 1-1,5 mm storio, tad vienos 14l pakuotės vienai katei gali užtekti iki 2 mėnesių naudojimo, patogi kartoninė pakuotė ir įsigyti galima Superkatės elektroninėje parduotuvėje.

Taip pat Catit Go Natural vienas iš geriausiai kvapus maskuojančių ir kokybiškiausią aromatą turinčių kraikų. Kokybe kiek panašus į Velvet Paw, tačiau klientų neretai įvardijamas geresne alternatyva.

Kimo Tofu kraikas pasižymi viena mažiausių kainų rinkoje, bei turi vienas iš sunkiausių granulių iš daugumos mėgintų Tofu. Tai aktualu, norint kuo mažesnio kraiko išsinešiojimo. Kvapų sulaikymas vidutinis, tačiau pedantams išties patiks stiprioji jo savybė – mažas nešiojimasis.

Belocat Tofu kraikas pasižymi vidutinio dydžio ir svorio granulėmis, taip pat neblogomis kvapų maskavimo savybėmis ir konkurencinga kaina. Labiausiai tiks ieškantiems auksinio viduriuko.

Filtras -
Kaina
Prekių ženklai
Pakuotė
Augintinio amžius
Filtras
Pamėgta
Prekė įkelta į palyginimą

Tam, kad būtų galima naudotis parduotuvės visomis galimybėmis, reikalingi slapukai. Leisti slapukus?