Kačių tualetai

Pagrindinė taisyklė renkantis kačių tualetą - kačių tualetas turi būti pakankamo dydžio! Uždari kačių tualetai, atviri - viskas yra šioje kategorijoje. Nepamirškite, kad ir semtuvėlis valyti kraiko dėžę turi būti patogus ir ne per mažas.

Rodoma 1-23 iš 23

Kačių tualetai – kaip išsirinkti tinkama?

Kačių tualetas – vienas iš pagrindinių daiktų, kuris yra reikalingas įsigijus naują šeimos narį. Tualetas katėms gali būti atviras, uždaras, pusiau automatinis ir automatinis.

Mažiems kačiukams galima įsigyti nedidelius atvirus kačių tualetus. Tačiau kačiukams nuo 6-8 savaičių puikiai tiks ir uždaras kačių tualetas. Uždari kačių tualetai turi privalumų palyginus su atviru. Pirmas privalumas yra kraiko ir kvapų sulaikymas. Naudojant uždarą tualetą kraikas neišsinešioja taip kaip naudojant atvirą. Jeigu konsultuotis su kačių elgesio specialistais, tai jie galėtų pasakyti, kad atviras kačių tualetas yra katės patogumui, o uždari kačių tualetai šeimininkui.

Renkantis bet kokį tualetą yra svarbus tualeto dydis.  Per mažas kačių tualetas gali nepatikti katei ir ji juo nesinaudos. Rekomenduojame žiūrėti ne mažesni negu 50 cm ilgio.  Antras kriterijus turėtų būti ar patogu valyti išrinktą kačių tualetą. Atkreiptume dėmesį, kad jeigu kraiko dėžė yra uždara įsitikinkite, kad viršus atsidaro kartu su durelėmis, nes jeigu viršutinė dalis neturi papildomo atidarymo, valyti teks arba pro dureles, kas nėra labai patogu, arba nuėminėjant visą dangtį. Atkreipkite dėmesį į plastmasę, ji turi būti pakankamai stora, nes plonos plastmasės dugną katė greitai subraižys ir tuomet įsigers kvapas. Jeigu jūsų pasirinkimas yra atvira kačių kraiko dėžė, tuomet atkreipkite dėmesį, kad su aukštesniais kraštais mažiau yra išsinešiojamas kraikas.

Ar teko girdėti gerosios kačių augintojų praktikos apie tai kiek kačių tualetų turi būti namuose?  Taisyklė yra tokia – kiek kačių laikote + vienas.  T.y. jeigu laikote dvi kates, turėtų būti trys kačių tualetai.  Žinoma, tualetai turi būti švarūs.

Uždari kačių tualetai su filtrais yra tokie tualetai, kurie turi viršutiniame dangtyje anglinius filtrus, kurie sugeria nemalonų kvapą. Dažniausiai toks filtras keičiamas kartą į vieną arba du mėnesius.

Koks gali būti tualetas katei iš Superkatės asortimento?

Mūsų asortimente rasite atvirus kačių tualetus, uždarus Catit kačių tualetus. Catit prekės ženklo kačių tualetai yra dviejų rūšių -  standartinio dydžio, tačiau palyginus su rinkoje esančias, šie kačių tualetai yra erdvūs ir aukšti, bei valymui atsidaro viršutinė dalis kartu su durelėmis. Kitas yra Catit Jumbo kačių tualetas, kuris yra platesnis už standartinį Catit kačių tualetą. Jeigu turite dvi kates arba didesnę katę, tikrai rekomenduojame Catit Jumbo, nes jame yra daugiau erdvės (tačiau jis tikrai yra didelis).

Pats didžiausias kačių tualetas, kuri galime pasiūlyti yra XL kačių tualetas milžinas didelėms katėms.  Ši kraiko dėžė skirta Meino meškėnams, Sibiro katėms. Šis tualetas katėms yra net 71 cm ilgio. 

Ar geri yra automatiniai tualetai katėms?

Superkatės parduotuvėje rasite pusiau automatinį tualetą Catit, kuriame reikia kas dieną paspausti rankeną ir viduje esantis bugnas viską sudės į maišą, kuris yra tualeto apačioje. Taip pat yra automatinis kačių tualetas “simply clean”. Atviro tipo kačių tualetas, kuris prasuka kas tam tikrą laiko intervalą šukas, kuriomis visą turinį nustumia į maišelį. Tokiam kačių tualetui reikalinga rozetė.  Ne visas kraikas tinka į kačių automatinius ir pusiau automatinius tualetus, priklausomai nuo tualeto gali reikėti smulkesnio arba priešingai stambesnio kraiko.

Kur pastatyti kačių tualetą?

Dažniausiai kačių tualetas stovi vonios kambaryje, tačiau tuomet visada turi būti atidarytos duris, kad katė galėtų laisvai įeiti į patalpą (galima įsirengti kačių dureles), svarbu tualeto nestatyti šalia vandens ir maisto, o taip pat šalia vietos, kur katė miega. Tai turėtų būti atoki, rami vieta, kur katė be streso galėtų ją naudotis.

Kaip pripratinti kačiuką arba katę prie uždaro kačių tualeto?

Jeigu prieš tai katė naudojosi atvira kraiko dėže, o jūs norėtumėte pripratinti prie uždaro kačių tualeto, tuomet galima laikytis šių patarimų: į uždarą kraiko dėžę įpilkite švaraus kraiko ir atidarykite dureles, o atvirą tualetą tikslingai nevalykite, katė tikrai mieliau naudosis švaria kraiko dėže.  Įpratus naudotis galima įdėti į įprastą poziciją dureles.

 

 

 

 

 

Pamėgta
Prekė įkelta į palyginimą

Tam, kad būtų galima naudotis parduotuvės visomis galimybėmis, reikalingi slapukai. Leisti slapukus?