Silikoninis kraikas

Renkantis kraiką katėms svarbiausios savybės yra sugeriamumas,  kvapų neutralizavimas ir kuo mažesnis išsinešiojimas. Silikagelio kraikas katėms pasižymi dideliu sugeriamumu, dėka porų savo granulkėse visiškai užrakina kvapus, bei nedaug išsinešioja. 

Skirtingai nei dauguma kitų kraiko rūšių - silikagelinis kraikas nesulimpa, tad jis keičiamas iš karto visas. Granulės yra slidžios ir pakankamai didelės, tad kraikas neoprilimpa prie katės pėdučių ir kailio ir neišsinešioja po namus.

Silikoninis kraikas yra natūralus suyrantis produktas.

Silikoninis kraikas – kas tai ir kaip jį naudoti?

Viena iš kraiko rūšių yra silikoninis kraikas.  Tiems, kas nėra susidūręs su juo – ar esate matę batuose įdėtus mažus maišelius su užrašu „silica gel“ drėgmei sutraukti? Tai yra silikoninis kraikas. Jis  į save sugeria skysčius ir užrakina kvapą. Pagrindinis skirtumas nuo kitų kačių kraikų, kad silikoninis kraikas nesušoka į gumuliukus ir yra keičiamas kartą į mėnesį. Rekomenduojama jo įpilti bent 5 cm į kraiko dėžę bei kas vakarą reikėtų išvalyti ją nuo „kitų katiniškų reikalų“.

Pastebėtina, kad ne visos katės mėgsta silikoninį kraiką, nes jis nėra minkštas pėdutėms ir kai sugeria skystį yra girdimas garsas (kad ir labai labai tylus). Kraikas įgėręs skysčio pageltonuoja, ir labai aiškiai matosi, kada jau laikas keisti kraiką. Silikoninio kraiko negalima mesti į kanalizaciją. Beje, kartą į keletą dienų galima silikoninį kraiką permaišyti, kad  jis įgertų skysčius tolygiai.

Silikoninio kraiko privalumai

Silikoninio kraiko privalumas yra tas, kad kas vakarą nereikia labai kruopščiai valyti kraiko dėžės. Kažkam patinka ir yra tokie atsiliepimai: jis išsinešioja labai mažai, nes neprilimpa prie pėdučių ir yra sunkus. Taip pat rečiau ir greičiau išvaloma kraiko dėžė, nes reikia tik išimti „katiniškus reikalus“ , o ne šukuoti visą kraiko dėžę.  Dar vienas privalumas yra silikagelio nedulkingumas. Silikoninis kraikas nedulka ir jį užkasant nesusidaro dulkių debesis.

Silikoninio kraiko kaina

Superkatės parduotuvėje rasite du prekės ženklus: Silica gel – silikagelio kraiką katėms (3,8L ir 10L pakuotės) ir Active cat (10l pakuotė) silikoninį kraiką. Jiems abiems yra taikoma akcija bei gera kaina. Šiuos kraikus nusipirksite pigiau negu kitur.

Kuo skiriasi skirtingų gamintojų silikoninis kraikas?

Skirtingų gamintojų silikoninis kraikas gali skirtis granulės dydžiu. Rekomenduojame rinktis silikoninį kraiką su vidutine granule, kad būtų kuo mažiau „smėliuko maiše“.

Filtras -
Kaina
Prekių ženklai
Pakuotė
Filtras
Pamėgta
Prekė įkelta į palyginimą

Tam, kad būtų galima naudotis parduotuvės visomis galimybėmis, reikalingi slapukai. Leisti slapukus?