Tofu augalinis sušokantis kraikas,Go...

  Tofu augalinis sušokantis kraikas,Go Natural, 14l, vanilės kvapo

  103-44146
  23,99 €

            Catit go natural Tofu kraikas katėms – nauja ir inovatyvi kraiko katėms rūšis. Kraiko pagrindą sudaro 100% žirnių lasteliena. Gamybos procese nenaudojami jokie dirbtiniai cheminiai dažikliai ir priedai. Tofu kačių kraikas greitai sugeria drėgmę ir neutralizuoja nemalonius kvapus bei yra švelnus ir malonus minkštoms katėms pėdutėms. Sugerdamas skystį kraikas sulipma į tvirtus gabalėlius. Kraikas natūralaus pagrindo ir skaidus vandenyje, tad ji galima saugiai mesti į unitazą. Smulkios 1-1,5 mm granulės kačių šlapimą gali sugerti net per 1,5 sekundės, todėl skystis neprateka iki tualeto dugno, neprilimpa ten taip užkirsdamas kelią bakterijų dauginimuisi. Krikas visiškai nedulkantis. Kraikas yra tvarus ekologiškas ir draugiškas aplinkai. Kraikas yra biologiškai skaidus, todėl jį galima kompostuoti ir naudoti kaip natūralią trąšą.

   

  Kiekis: 5,94 kg / 14 l.

   

  Naudojimo instrukcija

   

   

  Įberkite 4-5 cm kraiko į švarią kačių kraiko dėžutę. Vėliau pašalinkite sušokusius gabalėlius ir juos pakeiskite nauju kraiku. Į unitazą meskite tik po kelis nedidelius gumuliukus ir nuleiskite vandenį - didelis kraiko kiekis vienu metu gali užkimšti tualetą.

   

      Jei keičiate savo seną kitokios rūšies kraiką Tofu kraiku - iš pradžių galite jį sumaišyti su senuoju. Ilgai laikant tą patį kraiką kačių tualete gali sumažėti jo dezodoruojantis poveikis. Todėl rekomenduojama reguliariai keisti visą kačių kraiką.

  Pakuotė
  • 2*7 ltr (14l)

   

    Privalumai: 

  •        aplinkai draugiškas kačių kraikas pagamintas iš tvarių atsinaujinančių žaliavų - žirnių lastelienos
  •        sušoka į gumuliukus, ir visiškai nedulka
  •        įtin aukšto sugeriamumo kraikas užtikrins švarą kaičų tualete
  •        greitai sugeria ir užrakina nepageidaujamus kvapus
  •        kraikas yra lengvo levandų kvapo

   

   

  43 Prekės
  Nėra atsiliepimų

  Gal Jums patiks

  Pirkėjai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko:

  Pamėgta
  Prekė įkelta į palyginimą

  Tam, kad būtų galima naudotis parduotuvės visomis galimybėmis, reikalingi slapukai. Leisti slapukus?