Superkate.lt

  „Superkatė“s specializuotoje el. parduotuvėje ir tikroje parduotuvėje Savanorių 56, Vilniuje rasite ne tik mūsų pagamintas draskykles, o taip pat kitus aukštos kokybės produktus katėms, kurie geriausiai patenkina kačių poreikius – transportavimo dėžes, maistą, kraiką, tradicinius ir inovatyvius žaislus, stilingus indelius maistui, ergonomiškus tualetus, viską – kas užtikrins jūsų augintinio kokybišką bei įdomų gyvenimą.

Taip pat įsivedėme maistą ir prekes šunims ir tapome Superkatė ir draugai, nes kiekviena šeima turi turėti šunį! 

 

   Superkate.lt

 „Superkatė “ –  esame lietuviškų draskyklių katėms gamintojai. Gaminame standartines ir pagal individualius užsakymus draskykles - laipynes katėms. Draskyklėms taikome 2 metų garantiją nuo lūžių. Savo modelius kuriame atsižvelgdami į klientų, veislynų, kačių centrų patarimus ir įžvalgas, todėl mūsų draskyklės yra ergonomiškos katėms. Katės lengvai telpa į gultelius ir "lizdelius", draskyklės turi pakankamo aukščio ir patogiai pasiekiamus stovus, kad katytė patogiai draskytų. Sunkiesniems katinams draskyklės yra sutvirtintos papildomai, taip, kad atlaikytų ir didesnius mūsų produkcijos mėgėjus.

Mūsų  kolektyve yra keturios katės:                          

Murkse
Murksei labai patinka nagučius galąsti į „bangeles“. Labai mėgsta  kartoninę draskyklę „Suoliuką“. Vandenį geria tik iš  automatinės gertuvės.   Miaukis laipynėse renkasi gultelius-lizdelius kuo auksčiau. Taip pat jis puikiai įvertino žaidimą "Greitosios pėdutės" ir tuneliuką. Vandenį, kaip ir Murksė geria tik iš automatinės gertuvės.  

Visada prisiminkite, kad katinėlis jums – gyvenimo dalis, o jūs jam visas gyvenimas. Sėkmės renkantis pačius geriausius produktus jūsų mažiesiems naminiams tigrams!

Pamėgta
Prekė įkelta į palyginimą

Tam, kad būtų galima naudotis parduotuvės visomis galimybėmis, reikalingi slapukai. Leisti slapukus?