Šukos - trimeris pokailiui šunims ir...

  Šukos - trimeris pokailiui šunims ir katėms, Purlow

  5904665713075
  9,99 €
  Pristatymo laikas: 1 - 3 darbo dienos

  UNIVERSALIOS ŠUKOS, TRIMERIS ŠUNIMS, KATĖMS, KITIEMS GYVŪNAM.  UNIVERSALUS – VISŲ TIPŲ PLAUKAMS. Šukos yra dvipusės.

   

  Dvipusiame trimeryje yra du tarpai tarp pjovimo kabliukų. Platesniuose tarpuose yra 9 kabliukai, išdėstyti kas 0,8 cm. Rekomenduojama gyvūnui su storu ir gausiu kailiu bei daug pavilno .

  Kita pusė su tankiais tarpais tarp dantų kas 0,4 cm, turi 17 kabliukų. Tai pasiūlymas apkarpytoms veislėms, kad būtų teikiama papildoma parama, o taip pat ir plonesnio plauko šunims .

  Naudoti labai paprasta, tereikia šunį ar katę šukuoti plaukų augimo kryptimi.

  Sumažina plaukų slinkimą, kuris matomas ant drabužių, baldų ar apmušalų .

  ERGONOMIŠKOS RANKENOS – patogios su neslystančiais elementais užtikrina patikimą sukibimą ir didelį naudojimo komfortą . Idealiai tinka tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams. Jo dėka keturkojų šukavimas  užtruks dar mažiau laiko. SAUGU - šukų dantys standartiškai dedami vienoje linijoje ir turi apvalius galus. Viskas tam, kad nesužaloti mūsų augintinių šukuojant ir sukelti malonų bei atpalaiduojantį pojūtį masažuojant odą, šukuojant . Pagaląsti tik vidiniai kraštai, kurie nesiliečia su mūsų augintinio oda. Tokiu būdu daug lengviau pašalinti mazgus.

  SPECIFIKACIJA - juoda spalva; medžiaga: metalas / plastikas / guma; dantų skaičius: 17 ir 9; tarpai tarp dantų: 0,4 cm ir 0,8 cm; matmenys: 17 x 9,5 x 2,5 cm; svoris: 117g; svoris pakuotėje: 141 g. SPECIFIKACIJA juoda spalva medžiaga: metalas / plastikas / guma dantų skaičius: 17 ir 9 tarpas tarp dantų: 0,4 cm ir 0,8 cm matmenys: 17 x 9,5 x 2,5 cm svoris: 117g svoris pakuotėje: 141 g

  Purlow
  5 Prekės
  Nėra atsiliepimų

  Gal Jums patiks

  Pirkėjai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko:

  Pamėgta
  Prekė įkelta į palyginimą

  Tam, kad būtų galima naudotis parduotuvės visomis galimybėmis, reikalingi slapukai. Leisti slapukus?