ADAPTIL spray , purškalas šunims 60 ml

  ADAPTIL spray , purškalas šunims 60 ml

  3411112256020
  20,99 €
  Pristatymo laikas: 1 - 3 darbo dienos

  Raminantį poveikį turintis purškiamas feromonas šunims.

  ŠUNŲ STRESAS
  Purškalas skirtas gyvūnui padėti prisitaikyti prie naujų aplinkos sąlygų, ar atsiradus potencialioms stresinėms situacijoms. Kai kuriems šunims, jautriems baimei ir nerimui šie veiksniai gali peraugti į fobijas ar stresines sąlygas. Ypatingas dėmesys turėtų būti teikiams šuniukams, ruošiamiems gyventi naujoje aplinkoje nuo 3 iki 16 sav. Šiame laikotarpyje padidėja rizika atsirasti stresui ir dėl to, gali atsirasti elgesio sutrikimai vėlesniame amžiuje (triukšmo baimė, su vienatve (atskyrimu) susiję sutrikimai ir t.t.).

   

  Laktuojančioms kalėms natūraliai gaminasi raminantį poveikį turintis feromonas, kuris raminančiai veikia mažus šuniukus, tokiu būdu, suteikdamas jiems saugumo jausmą atsidūrus naujoje, neįprastoje aplinkoje. Tyrimais nustatyta, kad sintetinis šio feromono analogas (D.A.P.) suteikia saugumo ir komforto pojūtį mažiems šuniukams ir suaugusiems šunims.


  ADAPTIL sudėtyje yra šio sintetinio feromono analogo D.A.P., kuris veikia kaip prevencinė priemonė stresui mažinti. ADAPTIL purškalas padeda kontroliuoti mažų šuniukų ir suaugusių šunų elgesį treniruočių metu. ADAPTIL efektyvumas aprašomas mokslinio turinio žurnaluose ir tarptautinėse konferencijose kaip prekės ženklas D.A.P. nuo 2011 m.


  Naudojimo paskirtis:

  ADAPTIL purškalas turintis D.A.P. feromono gali natūraliu būdu padėti išspręsti su stresinėmis situacijomis susijusias problemas kelionių metu, keičiant namus, atsiradus naujam šeimos nariui, augintiniui paliktam vienam prie būdos ar šunidėje, audros ar griaustinio metu ir t.t. ADAPTIL gali būti naudojamas rekomendavus veterinarui ar gyvūnų algesio specialistui, kaip priemonė keisti augintinio charakterį bei esant elgesio sutrikimams, kaip priemonė mažinti įvairių rūšių baimėms ir stresui. ADAPTIL purškalo nerekomenduojama naudoti gyvūno hiperaktyvumo ar agresijos atvejais.

  Naudojimo instrukcija:

  • ADAPTIL purškalą galima naudoti stresui sumažinti kelionės metu. Purkšti 8–10 kartų ADAPTIL purškalu mažiausiai prieš 15 min.

  • Šuniui patenkant į naują aplinką (automobilį, narvą, būdą ar šunidę). Purškti reikia į visus 4 patalpos kampus, 2 kartus purkšti ant grindų ir 2 kartus ant lubų. Efektas turėtų išlikti 4–5 valandas. Keliaujant su gyvūnu ilgose kelionėse, rekomenduojama purkšti transporto priemonės vidų, kol augintinis vaikšo lauke. Palikti 15 min. atidarytus langus, kad išsigaruotų alkoholio (izopropanoli) garai.

  • Valdyti gyvūno stresą bei elgesį, esant nepalankioms (neįprastoms) aplinkos sąlygoms (keičiant namus, atsiradus naujam šeimos nariui, audros ir perkūnijos metu, šaudant fejerverkus), galima naudoti kartu su ADAPTIL difuzoriumi ar ADAPTIL antkakliu. ADAPTIL purškalu galima tiesiogiai purkšti gyvūno guolį, būdos vidų, bent prieš 15 min. Augintiniui patenkant į naują vietą. Procesą kartoti du kartus per dieną.

  Sudėtis:

  Šunį nuraminančio feromono analogo: 2%. Izopropanolio iki: 60 ml

  ADAPTIL purškalo poveikis išlieka 4–5 valandas. Kiekvienas 60 ml buteliukas turi apie 400 purškimų (+/- 50 purškimų). ADAPTIL gali būti naudojamas kartu su vaistais. ADAPTIL nėra veterinarinis vaistas. Jeigu yra matomų ligos požymių, reikia kreiptis į veterinarijos gydytoją.

  Naudojimo instrukcija:

  • Dėl gyvūno elgesio pasikeitimo reikėtų pasitarti su veterinarijos gydytoju.
  • ADAPTIL purškalo negalima tiesiogiai purkšti ant gyvūno, ar netoli gyvūno snukučio.
  • Saugoti nuo liepsnos šaltinių.
  • Ypač degus.
  • Nerūkyti naudojant.
  • Saugoti nuo vaikų.
  • Laikyti buteliuką sandariai užsuktą.
  • Laikyti kambario temperatūroje.
  Augintinio amžius
  Visoms amžiaus grupėms
  Poreikiai, paskirtis
  Raminantis poveikis
  10 Prekės
  Nėra atsiliepimų
  Pamėgta
  Prekė įkelta į palyginimą

  Tam, kad būtų galima naudotis parduotuvės visomis galimybėmis, reikalingi slapukai. Leisti slapukus?