Feliway optimum feromonų sklaidytuvo...

  Feliway optimum feromonų sklaidytuvo papildymas, 48ml

  Paskutinė prekė
  31,99 €
  Pristatymo laikas: 1 - 3 darbo dienos

  Papildomas difuzoriaus Feliway Optimum užpildas . Įdėklą rekomenduojama keisti po kiekvieno 30 dienų pastovaus naudojimo laikotarpio.

  Feliway® tai sintetinė kačių skruostų feromonų forma. Natūralioje aplinkoje, šiuos feromonus katės naudoja ženklinant saugią ir draugišką aplinką.

   

  Kaip naudoti Feliway®?

  Feliway® naudojimo būdas priklauso nuo problemos. Žemiau aprašyta daugelis iš jų ir pateiktos detalės, kurios nurodo, kaip kovoti su kačių stresinėmis situacijomis.

  Ženklinimas šlapimu

  Įrodyta, kad Feliway® padeda redukuoti problematišką, su stresu susijusį elgesį (pvz. varginantį šlapinimą ne tam skirtose vietose). Klinikiniai tyrimai įrodė, kad naudojant šį difuzorių, ši problema buvo suredukuota 91% atvejų.

  Norint suredukuoti šlapinimą ne tam skirtose vietose, reikia vengti valymo produktų, kurių sudėtyje yra amoniako arba baliklio. Katės  yra ypatingai jautrios intensyviems kvapams. Geriausiai valymui naudoti vandenį, medicininį spiritą arba bekvapius tirpalus.

  Feliway® Dyfuzorių reikia įjungti toje patalpoje, kur katė dažniausiai ženklina šlapimu. Tuo pačiu metu su difuzoriu galima naudoti taip pat Feliway® Spray, purškiant juo žymimas vietas. Tokioje situacijoje reikia supurkšti ženklintą vietą ir leisti produktui išdžiūti. Kartoti kiekvieną dieną. Difuzorių naudoti mažiausiai per 4 savaites, veiksmą nutraukti galima tuomet, jeigu katė pati palieka ant paviršiaus skruostų feromonus (trindama snukeliu).

  Ženklinimas drąskant įvairius paviršius

  Draskomus paviršius rekomenduojame supurkšti Feliway® Spray 6 paspaudimais vieną kartą per dieną. Naudoti mažiausiai per mėnesį, veiksmą nutraukti galima tuomet, jeigu katė pati palieka ant paviršiaus skruostų feromonus (trindama snukeliu). Labai svarbu, kad netoliese būtų alternatyvi katei skirta draskyklė.

   

  Kelios katės namuose

  Norint sumažinti katės stresą, kuris kilo dėl to, kad namuose atsirado daugiau kačių, difuzorių rekomenduojame įjungti kambaryje, kuriame katės slepiasi arba praleidžia daugumą su stresu ir diskomfortu susijusio laiko. Palikti įjungtą per 4 savaites iki problemos nusilpimo. Įsitikink, kad katė turi savo vietą miegui ir valgiui, laisvą ir prižiūrėtą kiuvetę, o taip pat savo slėptuvę.

   

  Aplinkos pokyčiai (remontas, svečiai, nauji gyvūnai, naujagimis, po persikraustymo, socializacijos metu, po adopcijos)

  Difuzorių įjungti kambaryje, kuriame katės slepiasi arba praleidžia daugumą su stresu ir diskomfortu susijusio laiko. Palikti įjungtą per 4 savaites iki problemos nusilpimo.

   

  Transporto metu arba laikinai su kate apsistojus viešbutyje.

  Feliway® purškikliu supurkšti transporterio arba narvo vidų 15 minučių prieš katės įdėjimą (po vieną papurškimą į kiekvieną narvo ar transporterio kampą, du papurškimai ant pagrindo, du į lubas). Kartoti prieš kiekvieną kelionę arba kiekvieną dieną katei būnant viešbutyje. Jeigu Feliway® Spray yra naudojamas viešbutyje, patalpą supurkšti 15 minučių prieš katės įleidimą į ją.

   

  Fajerverkų sezonui prasidėjus

  Fajerverkų sezonui prasidėjus, katės neturėtų būti išleidžiamos į lauką. Fajerverkai gali sukelti papildomą stresą, ypač tada, kai namuose yra kelios katės. Difuzorių įjungti kambaryje, kuriame katės slepiasi arba praleidžia daugumą su stresu ir diskomfortu susijusio laiko. Palikti įjungtą per 4 savaites iki problemos nusilpimo.

   

  Kaip naudoti difuzorių Feliway®: 

  Nuimti nuo užpildo veržlę.

  Užsukti difuzorių ant užpildo (iki švelnaus pasipriešinimo).

  Difuzorių prijungti prie elektros.

  Nejungti į rozetę, kuri yra už durų, užuolaidų ar baldų.

  Įranga palikti įjungtą be pertraukos per maždaug 4 savaites.

  Po 30 naudojimo dienų- užpildą reikia pakeisti.

  Jeigu katė parodo streso simptomus, visada susikonsultuok su veterinarijos gydytoju. Problemos pagrindu gali būti sveikata. Tokiu atveju būtinas yra atitinamas gydymas. Difuzorius ir buteliukas yra užprojektuoti specialiai prie Feliway®. Negalime užtikryti veiksmingumo, jeigu buteliukas bus naudojamas su kita priemone. Taip pat elektrinė įranga neturėtų būti naudojama su kitu produktu

  2 Prekės
  Nėra atsiliepimų

  Pirkėjai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko:

  Pamėgta
  Prekė įkelta į palyginimą

  Tam, kad būtų galima naudotis parduotuvės visomis galimybėmis, reikalingi slapukai. Leisti slapukus?