ADAPTIL antkaklis, feromonai šunims

  ADAPTIL antkaklis, feromonai šunims

  3411112265596
  26,98 €
  Pristatymo laikas: 1 - 3 darbo dienos

  Šunims padeda sumažinti arba kontroliuoti baimės ir streso požymius, sustiprinti nervų sistemą šunims ir šuniukams, padeda šuniukui lengviau prisitaikyti naujoje aplinkoje aprūpindamas jį nenutrūkstamu motinišku raminamuoju feromonu.

  S/M dydis yra skirtas šuniukams ir suaugusiems šunims sveriantiems iki 15kg, kaklo apimčiai iki 37,5cm. Poveikis trunka iki 4 savaičių.

  M/L dydis skirtas vidutinio dydžio ir dideliems šunims iki 50kg, kaklo apimtis iki 62,5cm. Poveikis trunka iki 4 savaičių.

  Dydis

   

  ADAPTIL, feromonai šunims, ankaklis

  Laimingų šunų paslaptis

  Laktuojančios kalaitės  natūraliai  išskiria produktą, vadinamą „raminimo“ feromonu, kurio paskirtis yra nuraminti palikuonis. Mėsėdžių patelių „raminimo feromonas“ yra sekretuojamas riebalinių pieno liaukų esančių speniuose. Feromonai nuramina šunytį streso metu ir suteikia pasitikėjimo, kai susiduriama su svetima aplinka ar įgyjama nauja patirtis. Tyrimai parodė, kad šių feromonų suteikiamas pasitikėjimo jausmas būdingas ne tik jauniems šuniukams, bet ir suaugusiems šunims.

  ADAPTIL sudėtyje yra „raminimo“ feromonų ir yra rekomenduojamas mažiems šuniukams ir suaugusiems šunims, norint apsaugoti nuo su stresu ir baimę susijusių požymių. Įrodyta, kad naudojant ADAPTIL® maži šuniukai ir suaugę šunys geriau reaguoja į elgsenos sutrikimų terapiją ir dresūrą.

  ADAPTIL  efektyvumu duomenys buvo publikuoti ir pristatyti daugelyje tarptautinių konferencijų metu (prekinis ženklas D.A.P.® iki 2011 m.).

   

  Šunų stresas

  Dažnai šunys sunkiai adaptuojasi naujoje aplinkoje.  Kai kuriems šunims nežymus baimės pojūtis ar menki rūpesčiai gali peraugti į fobijas ar didelį stresą.

  Ypatingas dėmesys turi būti skiriamas mažiems šuniukams socializacijos proceso metu (nuo 3 iki 16 amžiaus savaitės)  šio periodo metu įgyta bloga patirtis ar patirties trūkumas suaugusiam šuniui gali sukelti su stresu susijusių problemų  (triukšmo ir  būti paliktam vienam baimė).

   Naudojimas:

  ADAPTIL antkaklis padeda sumažinti arba kontroliuoti baimės ir streso požymius šuniukams  ir suaugusiems šunims tokiose situacijose:

  • namų niokojimas ir teršimas, 
  • skalijimas, padidėjęs seilėtekis,
  • keliaujant,
  • paliekant pririšta būdoje,
  •  ramina šunis stresinėje aplinkoje (fejerverkai, svečiai, nepažystami žmonės, apsilankymas pas veterinarijos gydytoją ir t.t.) ,
  • padeda įsikurti šuniui naujoje aplinkoje (persikraustant, apsigyvenant  pas naujus šeimininkus, susiduriant su nepažystamais žmonėmis ar gyvūnais).

  Buvo patvirtinta, kad ADAPTIL antkaklis padeda mažiems šuniukams ir suaugusiems šunims greičiau ir lengviau adaptuotis prie naujo šiuolaikiško gyvenimo.  Suaugusiems šunims ADAPTIL antkaklis dedamas esant su stresu susijusiems elgsenos sutrikimams.

  Kartu naudojant ADAPTIL antkaklį, ADAPTIL difuzerį ir ADAPTIL purškalą, priklausomai nuo esamos situacijos, galima optimaliai kontroliuoti daugybinių  baimių pasireiškimą.

  Hiperaktyviems ir agresyviems šunims ADAPTIL apykaklė nerekomenduojama.

  Naudojimo būdas:

  Pirštu užkabinkite plastikinę kilpelę.

  Patraukę už kilpelės ir išvyniokite antkaklį.

  Susekite antkaklį.

  Laisvai užmaukite antkaklį šuniui ant kaklo.

  Užveržkite antkaklį taip, kad jis kontaktuotų su šuns oda.

  Taip, kad už antkaklio  būtų galima užkišti nedaugiau negu 2 pirštus.

  Įsitikinti, kad antkaklio sagtis gerai užsegta.

  Nukirpti likusią, nepanaudotą antkaklio dalį.

   Vieno ADAPTIL antkaklio užtenka 1 mėnesiui. Antkaklį pakeisti, kaip nurodyta.

  Uždėtą antkaklį nenuiminėti,  laikyti visą laiką, nuimti nebent maudant.

   Ankaklio naudojimo laikas priklauso nuo sukeltos baimės priežasties (žr. į lentelę apačioje) ir/ ar naudojama įvairi elgsenos sutrikimo koregavimo programa.

  Jeigu reikia galimi elgsenos ir aplinkos pakeitimai. Patarimo teiraukitės savo veterinarijos gydytojo.

   Sudėtis:

  Šunų “raminamojo“ feromono analogas -  5 %, pagalbinių medžiagų iki  100 %.

  ADAPTIL antkaklis pagamintas specialiai šunims, neturi sedatyvinio veikimo ir neturi jokio efekto žmonėms ar kitiems gyvūnams.

  Taikant tradicinius veterinarinius vaistus, šuo gali nešioti ADAPTIL antkaklį.

   Įspėjimai

  Prieš maudymą ADAPTIL antkaklį reikia nuimti ir po numaudymo kailiui išdžiuvus galima uždėti.

  • Negalima  ADAPTIL antkaklio naudoti šunims su odos pažeidimais ant kaklo.
  • Jei naudojimo metu pasirodo dirginimo ar alergijos požymiai, tuoj pat nuimti ADAPTIL antkaklį ir kaip alternatyvą galima naudoti ADAPTIL difuzerį ar purškalą. Kreipkitės patarimo į savo veterinarijos gydytoją.
  • Niekada netvirtinkite šuns pavadėlio už  ADAPTIL antkaklio.
  • Apsauginį maišelį atidaryti tik pasiruošus antkaklio uždėjimui.
  • ADAPTIL antkaklis nėra veterinarinis vaistas. Jei yra kokie ligos požymiai kreipkitės į savo veterinarijos gydytoją.

  Augintinio amžius
  Visoms amžiaus grupėms
  Poreikiai, paskirtis
  Raminantis poveikis
  10 Prekės
  3411112265596
  Nėra atsiliepimų
  Pamėgta
  Prekė įkelta į palyginimą

  Tam, kad būtų galima naudotis parduotuvės visomis galimybėmis, reikalingi slapukai. Leisti slapukus?