• Nauja
Feliway optimum feromonų sklaidytuvas...

Feliway optimum feromonų sklaidytuvas su buteliuku, 48ml

Paskutinė prekė
34,00 €
Kaina Su mokesčiais Pristatymo laikas: 1 - 3 darbo dienos

Raminantį poveikį turintis feromonų sklaidytuvas Feliway classic, su buteliuku 48ml. Šis feromonas yra speciali priemonė katėms (katinams) suteikianti saugumo, ramybės pojūtį. Padeda įveikti stresą dėl pasikeitusios gyvenamosios vietos, atsiradus naujų augintinių, naujų gyventojų namuose ir kitose įtemptose sąlygose.

 

    Jei jūsų namuose atsirado naujas šeimos narys, teko persikraustyti į kitus namus ar užsiimti remonto darbais, kaiminystėje apsigyveno daugiau kačių, jūsų augitinis gali pradėti stresuoti. Vienas iš efektyvesnių streso mažinimo būdų yra feromoninis. Feliway pagrindas yra sintetinė natūralių kačių feromonų kopija, kurie kovoja su stresu ir padeda katėms priprasti prie naujos aplinkos. Skruostų feromonus, katės išskiria tuomet, kai jaučiasi esamoje aplinkoje saugios. Todėl feliway jas nuramina, jei pasikeitusioje aplinkoje jos jaučiasi nedrąsiai, o kartais net agresyviai. Norint, kad efektas būtų tikrai veiksmingas, produktą reikia naudoti pastoviai, be pertraukų - iki tol, kol katė pradės jaustis geriau. Po to, difuzorių palaipsniui atidėti. Feliway® efektyvumas buvo įrodytas atliktais klinikiniais tyrimais, skelbiamais mokslinio turinio žurnaluose ir pristatytas tarptautinėse konferencijose. 

 Yra žinoma, kad stresas katėms (katinams) gali būti ligų atsiradimo priežastis bei paveikti jų elgseną. Steresuodamos katės ir katinai „Žymi“ paviršių horizontalia šlapimo čiurkšle. Šlapimu „pažymimi“ vertikalūs paviršiai, letenos, trinama nugara. Katinas „žymėjimo“ veiksmą kartoja sezoniškai, sustiprėjus lytiniam aktyvumui, dėl įvykio, pakeitusio jo aplinką ar sukėlusio stresą. Dažniausia „žymima“ šlapimu aukštyje apie 20 cm nuo grindų.

 

Dėmesio:

Buteliukai (talpa 48 ml) tinka vien prie apvalių, violetinių arba baltų difuzorių ir veikia per 30 dienų. Buteliukai netinka prie pailgo, balto difuzoriaus!!!

2 Prekės
Nėra atsiliepimų

Gal Jums patiks

Pamėgta
Prekė įkelta į palyginimą

Tam, kad būtų galima naudotis parduotuvės visomis galimybėmis, reikalingi slapukai. Lesti slapukus?