Liofilizuoti (šalčiu džiovinti) skanukai ŠERNIENA

  Liofilizuoti (šalčiu džiovinti) skanukai ŠERNIENA

  8052469420167
  5,49 €

  Liofilizuoto šerno skanėstai yra hipoalergiški, yra su vienu gyvūniniu baltymu, pagaminti iš žalio šviežio šerno, yra skirti katėms, turinčioms jautrumą maistui.

  Liofilizuoto šerno skanėstais galima mėgautis tokiais, kokie jie yra, arba sumaišyti su įprastais trupiniais, kad patenkintų įnoringiausius gomurius.

  Gardumynus lengva naudoti, o derinys su džiovintų vaisių ekstraktų mišiniu, raudonųjų vaisių mišiniu, turi didelę antioksidacinę galią


   

  Liofilizuoti skanukai visų dydžių bei amžiaus katėms ir šunims.

  Sudėtis: šviežia šerno mėsa 90 %, žirnių ląsteliena, inulinas, augalinės kvapiosios medžiagos, rozmarinų ekstraktas, tokoferolių mišinys (natūralus konservantas), mielės,  džiovintų vaisių ekstrakto mišinys (vynuogių sėklų ekstraktas, laukinių mėlynių, kvercetino, resveratrolio, laukinių šilauogių, spanguolių, trešnių, džiovintų slyvų, aviečių sėklų, braškių mišinys) 0,025 %.

  Analitinės sudedamosios dalys: neapdorotas žali baltymai 43 %, žali aliejai ir riebalai 41 %, žalioji ląsteliena 3 %, žali pelenai 3,7 %.

  Rekomenduojama vartoti:kaip atlygį arba užkandį tarp valgymų. Atidarytą pakuotę visada uždarykite. *Foto skirta tik iliustracijai. Visada palikite dubenėlį su šviežiu vandeniu. Patartina nusiplauti rankas po sąlyčio su žaliu maistu.

  Grynasis svoris 40 gr.. Geriausias iki – Partijos numeris –  įmonės registracijo numeris ir etiketės atsakingas asmuo: žr. ant pakuotės.

  Gamintojas: FANCONFOOD Srls, Italija.

  Šviežia mėsa
  95%
  Baltymų kiekis
  43%
  Riebalų kiekis
  41%
  Lasteliena
  3%
  Žali pelenai
  3.7%
  Nėra atsiliepimų

  Gal Jums patiks

  Pirkėjai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko:

  Pamėgta
  Prekė įkelta į palyginimą

  Tam, kad būtų galima naudotis parduotuvės visomis galimybėmis, reikalingi slapukai. Leisti slapukus?