Liofilizuoti (šalčiu džiovinti) skanukai PERLINĖ VIŠTA

  Liofilizuoti (šalčiu džiovinti) skanukai PERLINĖ VIŠTA

  8052469420181
  5,49 €
  Pristatymo laikas: 1 - 3 darbo dienos

  I’m different Užšaldytos džiovintos perlinės vištos skanėstai yra hipoalergiški, yra su vienu gyvūniniu baltymu, pagaminti iš žalios šviežios perlinės vištos, yra skirti katėms, kurios yra jautrios maistui.

  I’m different Liofilizuotų perlinių vištų skanėstais galima mėgautis tokiais, kokie jie yra, arba sumaišyti su įprastais trupiniais, kad patenkintų įnoringiausius skonius.

  Paprasta naudoti, o derinys su džiovintų vaisių ekstraktų mišiniu, raudonųjų vaisių mišiniu, turi didelę antioksidacinę galią

   

  Liofilizuoti skanukai visų dydžių bei amžiaus katėms ir šunims.

  Sudėtis: malta šviežia perlinių vištų mėsa su kaulais 65%, šviežios perlinių vištų kepenėlės 30%, inulinas, daržovių aromatai, rozmarinų ekstraktas, tokoferolių mišinys (natūralus konservantas), mielės, džiovintų vaisių ekstrakto mišinys (vynuogių kauliukų ekstraktas, laukinės mėlynės, kvercetinas, resveratrolis, laukinės šilauogės, spanguolės, rūgščiosios vyšnios, džiovintos slyvos, aviečių sėklos,braškės) 0,025%.

  Analitinės sudedamosios dalys: neapdoroti baltymai 38%, žalias aliejus ir riebalai 29%, žalia ląsteliena 1,75%, žali pelenai 11,5%.

  Rekomenduojamas naudojimas: patiekite kaip atlygį arba užkandį tarp valgymų.  Laikykite maistą vėsioje ir sausoje vietoje.  Atidarytą pakuotę visada uždarykite. *Foto skirta tik iliustracijai. Visada palikite dubenėlį su šviežiu vandeniu. Patartina nusiplauti rankas po sąlyčio su žaliu maistu. Grynasis svoris 40 gr.. Geriausias iki – Partijos numeris –  įmonės registracijos numeris ir etiketės atsakingas asmuo: žr. ant pakuotės.

  Gamintojas: FANCONFOOD Srls, Italija.

  Šviežia mėsa
  95%
  Baltymų kiekis
  38%
  Riebalų kiekis
  29%
  Lasteliena
  1.75%
  Žali pelenai
  11.5%
  10 Prekės
  Nėra atsiliepimų

  Gal Jums patiks

  Pirkėjai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko:

  Pamėgta
  Prekė įkelta į palyginimą

  Tam, kad būtų galima naudotis parduotuvės visomis galimybėmis, reikalingi slapukai. Leisti slapukus?