Priemonė nuo kačių šlapimo

Priemonė nuo šlapimo kvapų ir dėmių Duftapet

Teirautis telefonu
12,00 €
Kaina Su mokesčiais Pristatymo laikas: 7 - 14 darbo dienos

Jeigu katinėlis jums atkeršijo ir kerštą išreiškė balute, arba tiesiog nutiko "nelaimė" netyčia, tuomet ... jums pravers:

Duftapet priemonė kačių šlapimo dėmėms ir kvapams naikinti. 500 ml.

Specialios formulės, su natūraliomis bakterijomis, Duftapet sukurtas panaikinti kačių šlapimo dėmes ir kvapus nuo visų paviršių (kilimų, baldų apmušalų, keramikos plytelių, medžio ir t.t.)


Priemonė taip pat puikiai tinka pašalinti kitas dėmes ir kvapus, kuriuos sukelia organinės medžiagos (išmatos, kraujas, vėmalai ir pan.

 

KAČIŲ ŠLAPIMO KVAPO NAIKINIMO PURŠKALAS DUFTAPET 500ML

DuftaPet – ypač efektyvi ir saugi priemonė, kuri pašalina kačių, šunų ir kitų gyvūnų šlapimo kvapą (atkreipkite dėmesį, kad kvapas nėra maskuojamas – jis yra pašalinamas molekuliniu lygmeniu).

Kokią problemą sprendžia DuftaPet gyvūnų šlapimo kvapų šalinimo purškalas?

Nors naminiai gyvūnai suteikia mums daug džiaugsmo, meilės ir energijos – tačiau jų priežiūra taip pat reikalauja pastangų. Gyvūnai, nesvarbu tai būtų katės, šunys, žiurkėnai ar net egzotiški mūsų draugai – kartais turi savų priežasčių nesielgti taip, kaip norėtų šeimininkas. Viena iš pagrindinių problemų, su kuriomis susiduria bet kuris naminių gyvūnėlių savininkas, yra nemalonių kvapų atsiradimas namuose. Ir šiuo klausimu jums visada padės „DuftaPet“ serija. 

Organiška ir saugi priemonė skirta pašalinti įvairiausių gyvūnų šlapimo kvapus iš namų ar lauke. Tinka naudoti praktiškai ant visų paviršių nuo patalynės, iki grindų, voljero ar terariumo.

Gamintojas: Vokietija

Talpa: 500ml

Paskirtis: Gyvūnų kvapams šalinti

Tinkamas alergiškiems žmonėms? - Taip

Kokybės sertifikatai: Taip

Ekologiška priemonė: Taip

Nauja
Nėra atsiliepimų

Gal Jums patiks

Pirkėjai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko:

Pamėgta
Prekė įkelta į palyginimą

Tam, kad būtų galima naudotis parduotuvės visomis galimybėmis, reikalingi slapukai. Leisti slapukus?