Priemonė nuo kačių šlapimo

  Priemonė nuo šlapimo kvapų ir dėmių Duftapet

  Teirautis telefonu
  12,00 €
  Pristatymo laikas: 7 - 14 darbo dienos

  Jeigu katinėlis jums atkeršijo ir kerštą išreiškė balute, arba tiesiog nutiko "nelaimė" netyčia, tuomet ... jums pravers:

  Duftapet priemonė kačių šlapimo dėmėms ir kvapams naikinti. 500 ml.

  Specialios formulės, su natūraliomis bakterijomis, Duftapet sukurtas panaikinti kačių šlapimo dėmes ir kvapus nuo visų paviršių (kilimų, baldų apmušalų, keramikos plytelių, medžio ir t.t.)


  Priemonė taip pat puikiai tinka pašalinti kitas dėmes ir kvapus, kuriuos sukelia organinės medžiagos (išmatos, kraujas, vėmalai ir pan.

   

  KAČIŲ ŠLAPIMO KVAPO NAIKINIMO PURŠKALAS DUFTAPET 500ML

  DuftaPet – ypač efektyvi ir saugi priemonė, kuri pašalina kačių, šunų ir kitų gyvūnų šlapimo kvapą (atkreipkite dėmesį, kad kvapas nėra maskuojamas – jis yra pašalinamas molekuliniu lygmeniu).

  Kokią problemą sprendžia DuftaPet gyvūnų šlapimo kvapų šalinimo purškalas?

  Nors naminiai gyvūnai suteikia mums daug džiaugsmo, meilės ir energijos – tačiau jų priežiūra taip pat reikalauja pastangų. Gyvūnai, nesvarbu tai būtų katės, šunys, žiurkėnai ar net egzotiški mūsų draugai – kartais turi savų priežasčių nesielgti taip, kaip norėtų šeimininkas. Viena iš pagrindinių problemų, su kuriomis susiduria bet kuris naminių gyvūnėlių savininkas, yra nemalonių kvapų atsiradimas namuose. Ir šiuo klausimu jums visada padės „DuftaPet“ serija. 

  Organiška ir saugi priemonė skirta pašalinti įvairiausių gyvūnų šlapimo kvapus iš namų ar lauke. Tinka naudoti praktiškai ant visų paviršių nuo patalynės, iki grindų, voljero ar terariumo.

  Gamintojas: Vokietija

  Talpa: 500ml

  Paskirtis: Gyvūnų kvapams šalinti

  Tinkamas alergiškiems žmonėms? - Taip

  Kokybės sertifikatai: Taip

  Ekologiška priemonė: Taip

  Nauja
  Nėra atsiliepimų

  Gal Jums patiks

  Pirkėjai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko:

  Pamėgta
  Prekė įkelta į palyginimą

  Tam, kad būtų galima naudotis parduotuvės visomis galimybėmis, reikalingi slapukai. Leisti slapukus?