Mokymosi priemonė katėms naudotis...
  Mokymosi priemonė katėms naudotis...
  Mokymosi priemonė katėms naudotis...
  Mokymosi priemonė katėms naudotis unitazu
  Mokymosi priemonė katėms naudotis unitazu
  Mokymosi priemonė katėms naudotis unitazu

  Mokymosi priemonė katėms naudotis unitazu

  Turime parduotuvėje
  49,00 €
  Pristatymo laikas: 1 - 3 darbo dienos

  LITTER KWITTER - mokymo rinkinys katėms, kuris padeda jums išmokyti savo katę naudotis įprastu tualetu.

   

  Trijų žingsnių mokymo sistema skirta mokyti kates naudotis žmonių tualetu:

  • Pirmas raudonas diskas - išmokys jūsų katę eiti į tualetą ir užšokti ant jo. Pradžioje baltas rėmas su pilnaviduriu raudonuoju disku padedamas šalia tualeto, kad katė suvoktų jog tai yra jos naujasis tualetas, vėliau rėmas su raudonuoju disku uždedamas ant tualeto, taip katė išmoksta užšokti ant tualeto. Šis etapas užtrunka apie 2-3 savaites vidutiniškai, kol katė visiškai pripranta užšokti ant tualeto.                                                     

  •  Antras gintarinis diskas - jo pagalba jūsų katė išmoks drąsiai užšokti ant tualeto ir tvirtai išlaikyti pusiausvyrą tupint ant jo. Gintariniame diske yra plyšys, todėl katė jau yra mokoma daryti tiesiai i tualetą. Dėka šio plyšio Jūsų katė priekines letenėles statys ant tualeto sėdynės, o galines ant disko ir taip po kurio laiko išmoksta savo reikalus atlikti į tualetą. Šis etapas trunka apie 2-3 savaites vidutiniškai.

  •  Trečias žalias diskas - tai atviras diskas, kuris išmokys Jūsų katę daryti į tualetą nenaudojant kraiko. Šiame etape katė visas keturias letenėles statys ant tualeto sėdynės, todėl užpakalinė dalis bus ties plyšiu, o augintinis savo reikalus atliks tiesiai į tualetą. Jums teliks nuleisti vandenį. Galiausiai nuimsite baltąjį Litter Kwitter pagringą, nuleisite tuleto sėdynę žemyn ir mėgausitės švaresniais, higieniškesniais ir kvepiančiais namais.

  3 Prekės
  Nėra atsiliepimų

  Pirkėjai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko:

  Pamėgta
  Prekė įkelta į palyginimą

  Tam, kad būtų galima naudotis parduotuvės visomis galimybėmis, reikalingi slapukai. Leisti slapukus?