WHISKER ergominis nerūdijančio plieno...
  WHISKER ergominis nerūdijančio plieno...
  WHISKER ergominis nerūdijančio plieno dubenėlis katėms
  WHISKER ergominis nerūdijančio plieno dubenėlis katėms

  WHISKER ergominis nerūdijančio plieno dubenėlis katėms

  Turime parduotuvėje
  9,99 €
  Pristatymo laikas: 1 - 3 darbo dienos

  WHISKER dubenėlis iš kokybiško nerūdijančio plieno suformuotas taip, kad būtų platus ir talpintų pakankamai maisto, tačiau negilus ir išgaubtos formos, kad likęs maistas arčiau kraštų visad subyrėtų į vidurį ir būtų lengvai pasiekiamas. Komplektuojamas kartu su guminiu kilimėliu nuo slydimo.  

   

  Katės ūsai tai kaip šeštasis kačių pojūtis - svarbus ir jautrus jos lytėjimo ir orientavimosi organas. Katei maitinantis labai svarbu, kad aukšti indelio kraštai nedirgintų jos jautrių ūsų. Tai gali sutrikdyti katės norą valgyti. Nedaugelis kačių savininkų supranta, kodėl katės kai kada palieka maistą, suvalgydamos tik tai, kas yra indelio viduryje. Taip yra dėl per didelio indelių gylio ir stačių nepatogių sienelių - katėms paprasčiausiai nemalonu valgyti iš tokių indelių.

  Indelis iš kokybiško nerūdijančio plieno suformuotas taip, kad būtų platus ir talpintų pakankamai maisto, tačiau negilus ir išgaubtos formos, kad likęs maistas arčiau kraštų visad subyrėtų į vidurį ir būtų lengvai pasiekiamas, nesudirgindamas katės ūsų. Komplektuojamas kartu su guminiu kilimėliu nuo slydimo. Nerūdijantis plienas nesugeria kvapų ir nesibraižo, todėl dubenėlyje nesikaups maisto likučiai ir bakterijos.

  Matmenys: 16,8x3cm

  8 Prekės
  Nėra atsiliepimų

  Gal Jums patiks

  Pirkėjai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko:

  Pamėgta
  Prekė įkelta į palyginimą

  Tam, kad būtų galima naudotis parduotuvės visomis galimybėmis, reikalingi slapukai. Leisti slapukus?