Mieli murkalių mylėtojai! Tradiciškai kviečiame visus aplankyti teigiamų emocijų, endorfinų, miauksėjimo ir šilumos kupiną renginį - kačių parodą Vilniuje, prekybos centre Vilius Outlet jau šį savaitgalį!
     
 Turėsite galimybę pasigrožėti ir iš arčiau susipažinti su skirtingomis kačių veislėmis kurių bus apie 25. Jų tarpe bus ir ypač retai parodose matoma mekongo bobteilų veislė bei dar tik pripažinimo keliu einanti elfų veislė, vienu metu išvysite daugiau kaip 200 kačių.
Abi dienas vyks WCF kačių ringai, bei įvairūs šou tokie kaip vienspalvių kačių, trumpo plauko kačių, beplaukių kačių ir pusilgio kailio kačių. Taip pat vyks atsiri kačių ir katinų šou. Kaip visada dieną užbaigs finalinis gražiausių kačių konkursas (Best in show).
Renginio metu turėsite progą pabendrauti su veisėjais, sužinoti apie konkrečių veislių ypatumus, charakterį, priežiūrą ir maitinimą. Tai puiki proga išsirinkti labiausiai asmens gyvenimo būdą ir grožio kriterijus atitinkančią veislę, o galbūt ir atras veislyną iš kurio norės įsigyti naują šeimos narį.
Taip pat parodoje bus ir Superkatės ekspozicija - bus galimybė gyvai apžiūrėti įvairius mūsų asortimento žaislus, priemones, bei mūsų gamybos draskykles, o taip pat gauti nuolaidų kuponų!
?Renginio vieta: Vilnius Outlet, V. Pociūno g. 8, 3 aukštas.
? Darbo laikas: 15 d. 10-19 val., 16 d. 10-18 val.
?Renginys nemokamas.
Parodoje dalyvausime ir mes - galėsite gyvai pamatyti ir išbandyti naujų žaislų, mūsų laipynių ir kitų katiniškų smagumų.
Jei kas turi konkrečių prekių pageidavimų parodoje - kviečiame kreiptis asmenine žinute!
Iki pasimatymo!❤️?‍⬛?❤️
Pamėgta
Prekė įkelta į palyginimą

Tam, kad būtų galima naudotis parduotuvės visomis galimybėmis, reikalingi slapukai. Lesti slapukus?